Ένας πανηγυρισμός γεμάτος… κόκκινο: Έχουν αγαπήσει τον Νούνιες στο Λίβερπουλ! (vid)

Τρομερές σκηνές έλαβαν χώρα στο «Άνφιλντ», δευτερόλεπτα μετά το γκολ του Ντάργουιν Νούνιες απέναντι στη Γουέστ Χαμ, με τον κόσμο της Λίβερπουλ να του δείχνει πόσο τον αγαπά και τον στηρίζει!

Σε εξαιρετική αγωνιστική κατάσταση βρίσκεται τη δεδομένη χρονική στιγμή ο Ντάργουιν Νούνιες, ο οποίος σκόραρε και πάλι με τη φανέλα της Λίβερπουλ, διαδραματίζοντας κομβικό ρόλο στη νίκη με 3-1 επί της Γουέστ Χαμ στο «Άνφιλντ».

Έκανε το 2-1 με υπέροχο σουτ, δίνοντας το προβάδισμα στους «κόκκινους» και ξέσπασε μαζί με το φίλαθλο ποδοσφαιρικό κοινό της ομάδας, πηγαίνοντας στην εξέδρα. Εκεί ακούμπησε το σήμα, πανηγύρισε μαζί με τον κόσμο, έπεσε πάνω στους φίλους της Λίβερπουλ και δεν μπορούσε να σταματήσει να τους αγκαλιάζει.

Έχουν αγαπήσει και αυτοί άλλωστε τον Ουρουγουανό, ο οποίος στην τρέχουσα αγωνιστική περίοδο, σκοράρει με τη Λίβερπουλ ανά 52 αγωνιστικά λεπτά!