Λάθος στο λάθος η Γιουνάιτεντ, δεν μπορεί ο Ονάνα, προηγείται η Μπρέντφορντ! (vid)

Δεν λειτουργεί σε καμία περίπτωση καλά η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, η Μπρέντφορντ το εκμεταλλεύεται και ο Γιένσεν ανοίγει το σκορ για τις «μέλισσες» στο 26ο λεπτό.

Με τον χειρότερο τρόπο εξελίσσεται στο πρώτο μισάωρο το παιχνίδι για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στο «Ολντ Τράφορντ», με την Μπρέντφορντ να παίρνει προβάδισμα στο 26ο λεπτό, χάρη στο 3ο γκολ στη σεζόν του Γιένσεν.

Ο Καζεμίρο έκανε πρώτος λάθος, ο Γουϊσά πήρε, ο Λίντελοφ έστειλε την μπάλα σε αντίπαλο και εν τέλει αυτή κατέληξε στον Δανό, για να κάνει το 1-0, 20 λεπτά πριν το φινάλε του πρώτου μέρους!