Ώρα για… ρίσκο: Η πρόταση του England365 για το Σίτι – Γιουνάιτεντ και ο «τετραπλασιασμός»!

Δείτε την πρόταση του England365, για την αναμέτρηση της Μάντσεστερ Σίτι με τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (25/05, 17:00), στον τελικό του FA Cup.

Ώρα… τελικού στο «Νησί»! Η Μάντσεστερ Σίτι αντιμετωπίζει τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (25/05, 17:00) στον τελικό του FA Cup, με φόντο την κατάκτηση του Κυπέλλου Αγγλίας.

Αναμένουμε ένα παιχνίδι με γκολ, καθώς οι δύο ομάδες θα μπουν με διάθεση να επιτεθούν, ώστε να βρουν ένα γκολ από νωρίς, που θα τους βάλει σε θέση οδηγού.

Για το λόγο αυτό, θα επιλέξουμε το G/G και Over 2,5, το οποίο θα βρούμε σε απόδοση κοντά στον διπλασιασμό, στη Novibet. Θυμίζουμε φυσικά, πως κάτι τέτοιο συνέβη και πέρυσι, με τους «κόκκινους διαβόλους» να σκοράρουν, αλλά να ηττώνται με 2-1.

Από εκεί και πέρα, αν κάποιος θέλει να πάρει μεγαλύτερο ρίσκο, θα μπορούσε να επιλέξει την ισοπαλία του ημιχρόνου και εν τέλει, την επικράτηση των «πολιτών». Το βρίσκει κανείς στο 4.00 στη Novibet, την στιγμή που το «διπλό» ημίχρονο, για τη Γιουνάιτεντ, ανέρχεται στο… 7.00!