Να ισοφαρίζεις και να… ξέρεις ότι θα χάσεις: Η απίθανη αντίδραση του κόσμου της Ρίβερ (vid)

Σαν να μη συνέβη τίποτα! Ή μπορεί και να δυνάμωσαν ακόμα περισσότερο τη φωνή τους για να στείλουν το μήνυμα στον αντίπαλο. Η αντίδραση του κόσμου της Ρίβερ στην προσωρινή ισοφάριση από την Τίγκρε τα ξημερώματα της Δευτέρας προκαλεί θαυμασμό.

Η ομάδα του Ντεμικέλις δέχθηκε γκολ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου στην αναμέτρηση του «Monumental» και η Τίγκρε υπό άλλες συνθήκες θα μπορούσε να έχει αναθαρρήσει.

Ο κόσμος της Ρίβερ έδειξε ότι… δεν θα έπρεπε να βιαστούν τόσο οι αντίπαλοι. Και ο τρόπος που αντέδρασαν με την πιο δυνατή φωνή τους, ήταν ανατριχιαστικός…Και κάπως έτσι στο δεύτερο ημίχρονο πολύ σύντομα διαμορφώθηκε το τελικό 3-1.