Γερμανία – Ισπανία με γκολ, combo και «διπλασιασμό» στην Interwetten!

Διαβάστε την πρόταση του England365 για την αναμέτρηση της Ισπανίας με τη Γερμανία (05/07, 19:00) για τα προημιτελικά του EURO 2024!

Οι προημιτελικοί του EURO 2024 έφτασαν με τις Ισπανία και Γερμανία να κοντράρονται σε ένα ματς-ρεβάνς του τελικού του EURO 2008, όπου και η «φούρια ρόχα» κατέκτησε το ευρωπαϊκό με σκορ 1-0 και γκολ του Φερνάντο Τόρες!

Πρόκειται για τις δύο καλύτερες επιθέσεις του τουρνουά με τους Γερμανούς να έχουν πετύχει δέκα τέρματα και τους Ισπανούς ακριβώς από κάτω με εννέα.

Συγκεκριμένα, η ομάδα του Λούις Ντε Λα Φουέντε έχει σκοράρει στο πρώτο ημίχρονο σε τρία από τα τέσσερα ματς που έχει δώσει, σκοράροντας πέντε από τα συνολικά εννέα γκολ.

Έτσι, θα επιλέξουμε τη συνδυαστική επιλογή να σκοράρουν και οι δύο ομάδες & OVER 0,5 γκολ στο πρώτο ημίχρονο από την Interwetten.

Συνοπτικά, η πρόταση του England365:

(19:00) Ισπανία-Γερμανία GG (1,80) και OVER 0,5 γκολ στο πρώτο ημίχρονο (1,45) σε συνολική απόδοση 2,05 από την Interwetten