Είναι… απίστευτο: Χάνει ξανά την μπάλα ο Καζεμίρο, πέφτει εύκολα και η Λίβερπουλ σκοράρει ξανά! (vid)

Λάθος ξανά ο Καζεμίρο, σκόρερ και πάλι ο Ντίας, εξαιρετική η Λίβερπουλ στο «Ολντ Τράφορντ», που προηγείται με 2-0, στο 41ο λεπτό!

Έχει… κοιμηθεί η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, κάνει και δεύτερο λάθος ο Καζεμίρο και η Λίβερπουλ προηγείται με χαρακτηριστική ευκολία της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στο «Ολντ Τράφορντ»!

Αυτή την φορά, ο Βραζιλιάνος έχασε την μπάλα στη μεσαία γραμμή, η Λίβερπουλ την κυκλοφόρησε γρήγορα και ο Σαλάχ βρήκε ξανά τον Ντίας.

Μία επαφή, ένα σουτ, γκολ και… 2-0, τρία λεπτά πριν από τη λήξη του πρώτου μέρους!