Μισή χαρά

Ο Ντάνι Γκράχαμ δεν κατάφερε να πανηγυρίσει όπως ήθελε το γκολ που πέτυχε για την Γουότφορντ απέναντι στην Γουέστ Μπρομ, αφού του…έκοψε το γέλιο η ισοφάριση λίγο πριν το τελευταίο σφύριγμα.

Μισή χαρά

Μέχρι ο διαιτητής να σημάνει το τέλος της αναμέτρησης, τίποτα δεν είναι σίγουρο. Η φράση επαληθεύτηκε στο παιχνίδι της Γουότφορντ με την Γουέστ Μπρόμγουιτς (1-1) το βράδυ της Δευτέρας, όταν το γκολ που πέτυχε ο Ντάνι Γκράχαμ δεν ήταν αρκετό να δώσει τη νίκη στην ομάδα του. Η Γουέστ Μπρομ ισοφάρισε στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων, αφήνοντας πικρή γεύση στον 25χρονο στράικερ που υπογράμμισε: «Ήμασταν η καλύτερη ομάδα στο γήπεδο σε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού, απέναντι σε έναν αντίπαλο που θα αγωνίζεται στην Πρέμιερ Λιγκ την επόμενη αγωνιστική περίοδο».