Teams » HUDDERSFIELD-TOWN

01.02.2024 | 00:13

«Εδώ είναι Άνφιλντ και παίζουμε για τον Κλοπ»: Η Λίβερπουλ «πάτησε» την Τσέλσι και θέλει πολύ το πρωτάθλημα! (vids)

Απόλυτη, κυρίαρχη, εκπληκτική εμφάνιση και άνετη νίκη με 4-1 απέναντι στην Τσέλσι, σε ένα ματς καριέρας του Κόνορ Μπράντλεϊ. Δύο ασίστ και ένα γκολ ο «μικρός», «μαγική» εικόνα της Λίβερπουλ για 65 λεπτά στο «Άνφιλντ», κέρδισε δίκαια και μένει στην κορυφή της βαθμολογίας. Τέσσερις φορές «βρήκε» το δοκάρι ο Νούνιες, ακολουθεί το μεγάλο παιχνίδι με την Άρσεναλ, στο «Έμιρεϊτς», στον δρόμο για τον… τίτλο!

31.01.2024 | 23:31

Νίκη με ανατροπή σε τρελό ματς η Τότεναμ, τριάρα σαν σε προπόνηση η Σίτι!

Βρισκόταν πίσω στην ανάπαυλα, σκόραρε τρις σε 8 λεπτά στο δεύτερο μέρος, πρόσφερε σασπένς στον κόσμο της και διασκέδαση στους υπόλοιπους! Η Τότεναμ επικράτησε 3-2 της Μπρέντφορντ σε παιχνίδι που δεν σε άφηνε να πάρεις τα μάτια σου από πάνω του! Στο χαλαρό η Σίτι έφτασε στο 3-1 κόντρα στην Μπέρνλι του Κομπανί, με ασίστ από Ντε Μπρόινε και επιστροφή Χάαλαντ.

31.01.2024 | 22:40

Απίθανος Νούνιες: Πέντε σουτ σε 17 λεπτά, τα δύο βρήκαν… ξανά στο δοκάρι! (vid)

Κυριαρχεί στο «Άνφιλντ» η Λίβερπουλ, πιέζει πολύ απέναντι στην Τσέλσι, έχει σημαντικές ευκαιρίες, όλες με τον Ντάργουιν Νούνιες. Το σερί με τα δοκάρια συνεχίζεται, έχει καταγράψει… δύο σε 17 λεπτά!