Teams » HUDDERSFIELD-TOWN

24.08.2024 | 17:23

Γι’ αυτό δεν… νευριάζεις τους Χάαλαντ και Ντε Μπρόινε: Τρία γκολ σε 4’ και ανατροπή από το 16ο λεπτό!

Η Ίπσουιτς έκανε το μέγιστο λάθος να τολμήσει να προηγηθεί στο Etihad και απλά… προκάλεσε την οργή των παικτών της Σίτι που έφτασαν στο 3-1 με ανατροπή μέσα σε ένα τετράλεπτο στο πρώτο μέρος!

24.08.2024 | 17:15

Η σεζόν ξεκίνησε, ο Τεν Χαγκ άρχισε τα «περσινά»: «Ελέγχαμε τέλεια το ματς, δεχόμαστε δύο… αχρείαστα γκολ!»

Έχει «κατηγορηθεί» πολλάκις για τις δηλώσεις του μετά τα αρνητικά αποτελέσματα της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, αλλά δεν πτοείται διόλου. Δείτε όσα είπε ο Έρικ Τεν Χαγκ, λίγα λεπτά έπειτα από το 2-1 της Μπράιτον στο «Άμεξ»!

24.08.2024 | 16:27

Τι στιγμή για την Μπράιτον και τον Χούρτσελερ: 2-1 τη Γιουνάιτεντ στο 90' + 5'! (vid)

Με γκολ στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων, η Μπράιτον κατάφερε να φτάσει στο 2-1 επί της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και να πάρει το απόλυτο των βαθμών στις δυο πρώτες αγωνιστικές της Πρέμιερ Λιγκ!

24.08.2024 | 16:26

Μία φάση στο… εκατομμύριο και μία Μπράιτον που έκανε τα πάντα και κέρδισε στο 95' τη Γιουνάιτεντ! (vids)

Από ένα «βροχερό» μεσημέρι στο «Άμεξ» και ένα κακό πρώτο ημίχρονο στο Μπράιτον – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, σε ένα δεύτερο που είχε τα πάντα. Αυτή είναι άλλωστε η Premier League, και ας είμαστε μόνο στην 2η αγωνιστική. Γκολ, ένα απίθανο οφσάιντ, VAR, δοκάρι νίκη των «γλάρων» στο 95’ με τον Ζοάο Πέδρο! Ματς – έπος, δύσκολα θα ξεχαστεί!

24.08.2024 | 16:05

Αδιανόητο ακυρωθέν γκολ για τη Γιουνάιτεντ: Ακούμπησε ο Ζίρκζεϊ πάνω στη γραμμή και στέρησε το γκολ στον Γκαρνάτσο! (vid)

Απίθανο ακυρωθέν γκολ για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στο 70ο λεπτό, με τον Αλεχάντρο Γκαρνάτσο να στερείται το γκολ της ανατροπής κόντρα στην Μπράιτον, αφού ο Ζίρκζεϊ βρήκε με το γόνατο προτού καταλήξει η μπάλα στα δίχτυα!