Teams » HUDDERSFIELD-TOWN

02.01.2024 | 01:19

Η χειρότερη εξέλιξη: Ο Κλοπ επιβεβαίωσε πως ο Σόμποσλαϊ τραυματίστηκε… ένα λεπτό πριν βγει!

Άσχημα νέα για τη Λίβερπουλ, υπάρχει πράγματι ζήτημα τραυματισμού του Ντόμινικ Σόμποσλαϊ, το επιβεβαίωσε και ο Γιούργκεν Κλοπ. Αν η αλλαγή γινόταν στην ώρα της, η «ζημιά» θα είχε αποφευχθεί!

01.01.2024 | 23:58

Μια νίκη – δώρο από τον Σαλάχ με ευχές για χαρούμενο 2024 στη Λίβερπουλ!

Σκοράροντας δυο φορές, έχοντας μια ασίστ και συμμετέχοντας με πανέξυπνο τρόπο σε ακόμα ένα γκολ, ο Μοχάμεντ Σαλάχ πρόσφερε στην πρωτοπόρο Λίβερπουλ τη νίκη με το τελικό 4-2 επί της Νιούκαστλ στο «Άνφιλντ», προτού αναχωρήσει για το Κύπελλο Εθνών Αφρικής! Η Πρωτοχρονιά όλων έγινε πιο όμορφη με αυτό το παιχνίδι της Πρέμιερ, φοβερός ο Ντουμπράβκα για τις «καρακάξες».

01.01.2024 | 23:14

Το ήθελε, το έψαξε πολύ και το πέτυχε: Ο Σαλάχ σκόραρε και εξιλεώθηκε για το χαμένο πέναλτι! (vid)

Ο Μοχάμεντ Σαλάχ κατάφερε να φτάσει στα 150 τέρματα στην Πρέμιερ Λιγκ ως μέλος της Λίβερπουλ και να εξιλεωθεί για το χαμένο πέναλτι, σκοράροντας στο 49ο λεπτό της αναμέτρησης με τη Νιούκαστλ στην πρώτη αναμέτρηση της Πρέμιερ για το 2024!

01.01.2024 | 22:54

Απίθανη απόφαση Τέιλορ, χαμός στο «Άνφιλντ»: Η ξεκάθαρη κάρτα στον Ζοέλιντον που… δεν δόθηκε ποτέ! (vid)

Η Λίβερπουλ έχει εκνευριστεί από τη διαχείριση του Άντονι Τέιλορ στο παιχνίδι κόντρα στη Νιούκαστλ στο «Άνφιλντ», κυρίως με τις περιπτώσεις όπου θα έπρεπε να έχει τιμωρηθεί με κάρτα ο Ζοέλιντον και τελικά την είδε ο Ντίας για διαμαρτυρία!

01.01.2024 | 20:58

Ξανά στο «Άνφιλντ» οι Φιρμίνο και Φαμπίνιο! (vid)

Για να μπει καλά το νέο έτος στις ζωές τους, οι Μπόμπι Φιρμίνο και Φαμπίνιο επέστρεψαν στο «Άνφιλντ» για να δουν την αγαπημένη τους Λίβερπουλ και να συναντήσουν ξανά όλους τους φίλους που άφησαν εκεί το καλοκαίρι αποχωρώντας από το κλαμπ.