Ο Χάρι Κέιν πρώτη φορά κάνει Χριστούγεννα δίχως μπάλα και του λείπει η Πρέμιερ!

Θα μπορούσε να είναι πέρα ως πέρα αληθινό αυτό το βίντεο από την καθημερινότητα του Χάρι Κέιν τις μέρες των εορτών στη Γερμανία! Ο Άγγλος επιθετικός πρώτη φορά κάθεται δίχως να έχει αγωνιστικές υποχρεώσεις τα Χριστούγεννα και… δεν ξέρει τι να κάνει!

22.12.2023 | 13:33

Ας δώσουμε στη μπαλιά του Τρεντ την αξία που της αρμόζει! (vid)

Ο Τρεντ Αλεξάντερ – Άρνολντ έπαιξε μισή ώρα στο ματς με τη Γουέστ Χαμ για το Λιγκ Καπ, πρόλαβε να βγάλει δυο ασίστ, όμως, εκείνη που σημείωσε στο γκολ του Σαλάχ στο 82ο λεπτό με μια επαφή πετώντας την μπάλα στον κενό χώρο, πέρασε πολύ στα ψιλά. Και δεν το άξιζε αυτό ο Άγγλος…

22.12.2023 | 12:07

Η Μπράιτον πρέπει να βρει τρόπο να μη δέχεται γκολ…

Η επίδοση, ακόμα κι αν είναι παντελώς αρνητική για την Μπράιτον, είναι εντυπωσιακή! Δεν έχει υπάρξει ομάδα σε ολόκληρο το φετινό πρωτάθλημα και στο τελευταίο κομμάτι του περσινού, που να μην έχει σκοράρει εις βάρος των «γλάρων»!

21.12.2023 | 23:53

Πολύ σκληρή για να «πεθάνει» η Μπράιτον, ισόπαλο με ίδιο σκορ το ντέρμπι με την Πάλας, 5η σερί φορά! (vids)

Κρίσταλ Πάλας – Μπράιτον, στο «Σέλχαρστ Παρκ», γνωρίζουμε πλέον τι θα γίνει και ποιο θα είναι το τελικό σκορ της συνάντησης. Η Μπράιτον δεν… πεθαίνει ποτέ, ισοφάρισε στο 82ο λεπτό με τον Ντάνι Γουέλμπεκ και για 5η σερί σεζόν, το 1-1 αποτέλεσε το τελικό αποτέλεσμα. Από ένα ημίχρονο για κάθε ομάδα, κυριάρχησαν στην επανάληψη οι «γλάροι», λίγο έλειψε να πανηγυρίσουν και την ολική ανατροπή!