Teams » HUDDERSFIELD-TOWN

11.11.2023 | 19:47

Οι φίλοι της Γιουνάιτεντ «πικάρουν» τον Κλοπ: Ο Τεν Χαγκ έχει περισσότερους βαθμούς από τη Λίβερπουλ σε 50 ματς!

Πάντως, αν σας αρέσουν οι αριθμοί, ο Έρικ Τεν Χαγκ έχει πλέον συγκεντρώσει περισσότερους βαθμούς στα πρώτα 50 του παιχνίδια στην Premier League, από όσους είχε ο Γιούργκεν Κλοπ στο ξεκίνημα με τη Λίβερπουλ. «Έγραψε» ιστορία ο Ολλανδός, «πικάρουν» τους «κόκκινους» οι φίλοι της Γιουνάιτεντ!

11.11.2023 | 19:02

Ο Τροσάρ «καθάρισε» για την Άρσεναλ, ο Λίντελοφ… κράτησε τον Τεν Χαγκ στη Γιουνάιτεντ! (vids)

Μία από τις καλύτερες εμφανίσεις του Λεάντρο Τροσάρ με τη φανέλα της Άρσεναλ, ήταν αρκετή για να πάρουν το τρίποντο απέναντι στην Μπέρνλι (3-1) οι «κανονιέρηδες» και να ανέβουν ξανά στην κορυφή της βαθμολογίας (μαζί με τη Μάντσεστερ Σίτι). Σπουδαία νίκη για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ κόντρα στη Λούτον (1-0), με τον Έρικ Τεν Χαγκ να… σώζεται από τον Λίντελοφ, τη στιγμή που η Έβερτον πανηγύρισε τεράστιο «διπλό» κόντρα στην Κρίσταλ Πάλας με 3-2!

11.11.2023 | 17:28

Σον και Λο Σέλσο «υπεύθυνοι» για το 2-1 της Γουλβς: Το λάθος που… απαγορεύεται στην Αγγλία! (vid)

Είσαι στο 96ο λεπτό και αντιλαμβάνεσαι πως η τελευταία επίθεση θα είναι σε βάρος σου; Μην επιτρέψεις να προκύψει εύκολα. Ακριβώς το αντίθετο δηλαδή από αυτό που έκανε η Τότεναμ κόντρα στη Γουλβς, στο 96’.

11.11.2023 | 16:32

Μαγεία στο «Μολινό», η Γουλβς με γκολ στο 90' και το 90' + 7' νίκησε την Τότεναμ!

Γκολ στα 135 δευτερόλεπτα του ματς η Τότεναμ, δυο γκολ και ανατροπή στις καθυστερήσεις η Γουλβς! Η Πρέμιερ Λιγκ γι' ακόμα μια φορά έδειξε γιατί είναι το κορυφαίο πρωτάθλημα του κόσμου, με τους «λύκους» να παίρνουν όλους τους βαθμούς σκοράροντας στο 90' και το 90' + 7' για το τελικό 2-1!

11.11.2023 | 16:02

Στα… δύο ο κόσμος της Γιουνάιτεντ για χάρη του Βαράν: Ξανά κατά του Τεν Χαγκ, θυμήθηκαν τον Κριστιάνο! (pics)

«Χαμός» από φίλους της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στα social media κατά του Τεν Χαγκ, εκτός και τώρα ο Ραφαέλ Βαράν, παρά τις απουσίες! Με Λίντελοφ βασικό απέναντι στη Λούτον οι «κόκκινοι διάβολοι».