Teams » HUDDERSFIELD-TOWN

30.09.2023 | 22:39

Παραδοχή του λάθους στο γκολ του Ντίας: «Σημαντικό ανθρώπινο σφάλμα, δεν παρενέβη ο VAR»! (vid)

Η PGMOL παραδέχεται δημόσια πως επρόκειτο για σημαντικό ανθρώπινο σφάλμα σε ό,τι συνέβη με την ακύρωση του γκολ που πέτυχε ο Λουίς Ντίας για την Λίβερπουλ στο πρώτο ημίχρονο της ήττας (2-1) από την Τότεναμ στο Λονδίνο.

30.09.2023 | 22:30

Η Λίβερπουλ έχει μείνει ξανά με 9 παίκτες κόντρα στην Τότεναμ και το είχε πληρώσει ακριβά... (vid)

Θα μπορούσε να έχει πάρει βαθμό φέτος. Το αυτογκόλ του Μάτιπ, χάρισε τη νίκη στην Τότεναμ. Η Λίβερπουλ έπαιζε με 9 και «λύγισε». Αντίστοιχη περίπτωση με τους «κόκκινους» να έχουν δυο κόκκινες κάρτες απέναντι στην ίδια αντίπαλο, είχε σημειωθεί πριν από 12 χρόνια. Τότε, όμως, η Τότεναμ είχε ξεσπάσει και επικράτησε με σκορ 4-0!

30.09.2023 | 21:57

Έξαλλος ο Κλοπ: «Δεν έχω δει ποτέ πιο άδικο παιχνίδι, λάθος με τις γραμμές, υπερήφανος για τη Λίβερπουλ!»

Έξαλλος ήταν ο Γιούργκεν Κλοπ με τη διαιτησία που είχε η Λίβερπουλ στην αναμέτρηση με την Τότεναμ, με τον Γερμανό να δηλώνει πως όλο αυτό του είναι πρωτόγνωρο και δεν το έχει βιώσει ξανά!

30.09.2023 | 21:32

Μόνο έτσι θα έχανε: Η Λίβερπουλ άντεξε τα πάντα, αλλά ο Μάτιπ την «πλήγωσε» ανεπανόρθωτα! (vids)

Αυτή είναι η Premier League. Η Λίβερπουλ με εννέα παίκτες άντεχε, προσπαθούσε και όλα έδειχναν πως θα πάρει τον βαθμό της ισοπαλίας που θα έμοιαζε με νίκη. Στο φινάλε όμως, ο Ζοέλ Μάτιπ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του και η Τότεναμ επικράτησε με 2-1!

30.09.2023 | 20:24

Η Λίβερπουλ είναι ξανά εδώ: Ο Χάκπο ισοφαρίζει στις καθυστερήσεις, «ξέσπασμα» για το 1-1 και από τον Τσιμίκα! (vid)

Μπορεί να ηττηθεί, αλλά δεν θα χάσει εύκολα. Αυτό τουλάχιστον αποδεικνύει η ισοφάριση του Κόντι Χάκπο στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους, δευτερόλεπτα πριν τραυματιστεί και πέσει στο έδαφος!