Teams » HUDDERSFIELD-TOWN

05.08.2023 | 18:02

«Μαγική» κούρσα και ασίστ ο Γιαννούλης, γκολάρα ο Ρόου, ισοφαρίζει αλά… ελληνικά η Νόριτς! (vid)

Με τον καλύτερο δυνατό τρόπο ολοκληρώνει το πρώτο μέρος της αναμέτρησης με τη Χαλ η Νόριτς, η οποία ισοφαρίζει στο 45ο λεπτό, χάρη σε απίθανο γκολ του Ρόου, που προήλθε από ασίστ του Δημήτρη Γιαννούλη!

05.08.2023 | 17:16

Το καλύτερο... 10λεπτο ομάδας στην πρεμιέρα της League One: Γκολ, ξανά γκολ και... χαμένο πέναλτι για την Έξετερ σε 9΄!

Απίστευτο ξεκίνημα της Έξετερ στη νέα σεζόν της League One, η οποία άνοιξε λογαριασμό σε 28 δευτερόλεπτα, έκανε το 2-0 κόντρα στη Γουίκομ στο 4’ και αστόχησε σε πέναλτι για το 3-0 στο… 9’!

05.08.2023 | 16:50

Και όμως, είναι ακόμη εδώ: Ο Μίτροβιτς έπαιξε ξανά με τη Φούλαμ και… αποθεώθηκε! (vid)

Για πρώτη φορά κατά τη διάρκεια της καλοκαιρινής προετοιμασίας της Φούλαμ, ο Μίτροβιτς παίρνει χρόνο συμμετοχής, στο νικηφόρο φιλικό με 2-1 κόντρα στη Χόφενχαϊμ. Ήθελε να φύγει, το είπε ανοιχτά, δημιούργησε… αναστάτωση στον σύλλογο, αλλά είναι ακόμη εδώ και εξακολουθεί να αποθεώνεται!

05.08.2023 | 16:35

Χόιλουντ και φιλική τριάρα με ανατροπή για τη Γιουνάιτεντ (vids)

Η πρόβα τζενεράλε της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ για τη νέα αγωνιστική περίοδο είχε ενθουσιασμό στο «Ολντ Τράφορντ» για την παρουσίαση του Ράσμους Χόιλουντ, αλλά και ανατροπή με τρία γκολ στο δεύτερο ημίχρονο για το 3-1 επί της Λανς!

05.08.2023 | 16:09

Το ντεμπούτο στο «Ολντ Τράφορντ» που… δεν θα ξεχάσει ποτέ: Δέχθηκε γκολ πίσω από το κέντρο ο Ονάνα! (vid)

Ο Αντρέ Ονάνα, στη φιλική αναμέτρηση μεταξύ Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και Λανς (5/8), δέχθηκε ένα απίστευτο γκολ από τη μεσαία γραμμή του γηπέδου, στο ντεμπούτο του στο... Θέατρο των Ονείρων!

05.08.2023 | 16:00

Η ιστορία συνεχίζεται: Βασικός στην πρεμιέρα ο Γιαννούλης, 3η φορά με τη Νόριτς, ξανά με άλλον προπονητή!

Λίγη ώρα πριν την έναρξη της 1ης αγωνιστικής της Championship, ο Δημήτρης Γιαννούλης μαθαίνει πως βρίσκεται στη βασική ενδεκάδα της Νόριτς για την αναμέτρηση με τη Χαλ. Η ιστορία συνεχίζεται. Για 3η διαδοχική σεζόν βρίσκεται στα «καναρίνια» από την αρχή της χρονιάς, σε όλες ξεκινάει ως βασικός στην πρεμιέρα, και πάλι με διαφορετικό προπονητή.

05.08.2023 | 14:24

Ο Λίβι «ακύρωσε» την Μπάγερν και την προθεσμία της για τον Κέιν και έφυγε… διακοπές!

Τι και αν η Μπάγερν Μονάχου επιθυμούσε μία απάντηση στην προσφορά της για τον  Χάρι Κέιν, μέχρι και πριν από μερικές ώρες; Πλήρης αδιαφορία από τον Ντάνιελ Λίβι και πτήση στο Μαϊάμι για να κάνει διακοπές!