Teams » HUDDERSFIELD-TOWN

07.05.2023 | 20:05

Τέσσερα γκολ ο Λακαζέτ, πρώτος σκόρερ στη Ligue 1 και νίκη με 5-4 για τη Λυών! (vids)

Απίστευτα πράγματα από τον Αλεξάντερ Λακαζέτ στη Γαλλία, με τον πρώην επιθετικό της Άρσεναλ να γυρνά μόνος του το παιχνίδι απέναντι στη Μονπελιέ, σημειώνοντας τέσσερα γκολ στη νίκη με 5-4 της ομάδας του!

07.05.2023 | 18:27

Η απίθανη εξέλιξη στην τεράστια ανατροπή της Νοτς Κάουντι: Στο Wembley με γκολ στο… 97’ και το 119’! (vids)

Τεράστια η ψυχή που έβγαλε η Νοτς Κάουντι στον πρώτο από τους δύο ημιτελικούς των play-off της National League. Πίσω με 2-0 στο ημίχρονο, παράταση με γκολ στο τελευταίο λεπτό και… πρόκριση στο Wembley με το 3-2 να γίνεται στο 119’! Απίθανο παιχνίδι…

07.05.2023 | 17:37

Άρσεναλ με Κίβιορ και Ζορζίνιο στο Νιούκαστλ, μοναδική αλλαγή ο Μαρτινέλι!

Με μία αλλαγή στη σύνθεσή της της, παρατάσσει την Άρσεναλ ο Μικέλ Αρτέτα για την αναμέτρηση απέναντι στη Νιούκαστλ, με τον Γιακούμπ Κίβιορ και τον Ζορζίνιο να ξεκινούν ξανά στην ενδεκάδα, την στιγμή που ο Γκάμπριελ Μαρτινέλι επιστρέφει στο αρχικό σχήμα.

07.05.2023 | 16:36

Απίθανες σκηνές στο «Meadow Lane»: Ισοφάρισε στο 97’ η Νοτς Κάουντι και έστειλε το ματς σε παράταση! (vids)

Τρομερές σκηνές τη δεδομένη χρονική στιγμή στην έδρα της Νοτς Κάουντι, με τους γηπεδούχους να ισοφαρίζουν σε 2-2 τη Μπόρεχαμ Γουντ στο 97ο λεπτό και να στέλνουν το ματς σε παράταση!

07.05.2023 | 15:26

«Αυτοκτονία» της Νοτς Κάουντι: Τεράστιο προβάδισμα της Μπόρεχαμ για τον… τελικό στη National League!

Απίθανα πράγματα λαμβάνουν χώρα τη δεδομένη χρονική στιγμή στη National League, με τη Νοτς Κάουντι να κινδυνεύει να μείνει εκτός τελικού για την άνοδο, ούσα με 2-0 πίσω στο σκορ στο πρώτο μέρος.

07.05.2023 | 13:23

Η Έβερτον δεν βοηθάει τον εαυτό της στην προσπάθεια παραμονής...

Η φετινή Έβερτον με τα μεγάλα προβλήματα στο κομμάτι του σκοραρίσματος, ενδεχομένως ν' αποτελέσει ακόμα ένα παράδειγμα των πραγμάτων που... επιβάλλεται ν' αποφευχθούν, στη διαδρομή προς την επίτευξη της παραμονής στην κατηγορία...

07.05.2023 | 11:20

«Εδώ αφήσαμε την ψυχή μας»: Η Άρσεναλ φεύγει από το «Χάιμπουρι» και ο Τιερί Ανρί… προσκυνά το γήπεδο! (vid)

07/05/2006: Η Άρσεναλ αντιμετωπίζει τη Γουίγκαν εντός έδρας. Νικά με ανατροπή, χάρις σε χατ-τρικ του Ανρί, κλέβει το «εισιτήριο» για το Champions League της επόμενης σεζόν από τη «μισητή» Τότεναμ, αλλά τα πάντα επισκιάζονται. Στο τέλος της ημέρας, πάνω από όλα, είναι το τελευταίο της ματς στο «Χάιμπουρι». Στο γήπεδο που ο Γάλλος, σωστά μάλλον δήλωσε, πως η Άρσεναλ άφησε την ψυχή της!

07.05.2023 | 11:13

Το 'ριξαν στον χαβαλέ οι οπαδοί της Τσέλσι και τραγουδούσαν... για την επιβίωση! (vid)

Τον τρόπο να το διασκεδάσουν και να μην σκέφτονται συνεχώς τα προβλήματα της ομάδας τους βρήκαν οι οπαδοί της Τσέλσι, που άρχισαν να τραγουδούν για την οριστικοποίηση της... παραμονής της ομάδας στην κατηγορία, στο 3-1 επί της Μπόρνμουθ!